Kytarové akordy pro začátečníky

Kytarové akordy pro začátečníky

Co říkají účastníci kurzu „Kytarové akordy pro začátečníky“?

“Zakoupila jsem si 13 kytarových rytmů, které si zamilujete a jsem moc spokojená. Vše je dobře a jednoduše vysvětleno. Můžu doporučit.”

Naučte se hrát na kytaru. Za pomoci následující sady videí a rad v nich obsažených to zvládnete!

V každém z nás dřímá muzikant. To samé si myslí i 669 lidí, kteří se do kurzu „Kytarové akordy pro začátečníky“ zapojili.

Kytarové akordy pro začátečníky Vám ukážou nejjednodušší způsob, jak se naučit hrát na tento nástroj. Objevíte způsob jejich nácviku i jednotlivé kytarové rytmy. Zvládnete jednoduché písně a jakmile si je procvičíte, můžete postoupit k obtížnějším verzím. To vše naleznete v tomto kurzu.

Svoje zkušenosti Vám bude předávat Eva Hosnedlová. Hudbě propadla už jako malá. Naučila se hrát na řadu instrumentů a postupně se v nich zdokonalila tak, že je začala učit. Jejích více než 15 let praxe nyní můžete využít i Vy!

Kytarové akordy pro začátečníky
Kytarové akordy pro začátečníky
Kytarové akordy pro začátečníky
Kytarové akordy pro začátečníky

Než se vším začnete, pečlivě si nástroj představíte. Jakmile pochopíte základy, můžete se vrhnout na samotné kytarové akordy pro začátečníky. Odstartujete samozřejmě tím nejjednodušším, ale zároveň velice efektním cvičením. Vyzkoušíte si údery pravou rukou dolů a nahoru nebo počítání na čtyři doby.

Další lekce nabídnou zbytek z třinácti rytmů. Milovníky rychlých písniček nadchne tzv. “pochoďák,” lidé s vkusem pro pomalejší písně zase raději sáhnout po čtvrtém videu, kde je podrobně vysvětlen D dur, D sus2 a D sus4. Ochuzeni nebudete ani o rockové varianty a složitější šestidobé rytmy, jimiž bude celý kurz vrcholit.

Díky tomuto kurzu se naučíte hrát na kytaru snadno a rychle. Dokáže to každý!

Kytarové akordy pro začátečníky pak nahradí další zajímavé tipy. Cílem jedné z lekcí bude ukázat, jak a kde nejlépe nacvičovat. Lektorka Vám pomůže vybrat první ladičku a uvidíte také, jak hrát s trsátkem nebo bez trsátka.

Hraní na kytaru nebylo nikdy jednodušší!

Ptáte se, co budete schopní po dokončení kurzu zahrát?

Kytarové akordy pro začátečníkyTéměř všechno! Jak jste si přečetli výše, naučíte se hned 13 rytmů a povíte si, jak je správně zahrát od pomalejšího tempa až po rychlejší rytmus. Díky tomu můžete s trochou tréninku vytvořit i vlastní muziku.

Další náhledy kurzu “Kytarové akordy pro začátečníky”:

Kytarové akordy pro začátečníky
Kytarové akordy pro začátečníky
Kytarové akordy pro začátečníky
Kytarové akordy pro začátečníky

Vstupte do kurzu “Kytarové akordy pro začátečníky”

Jako vrchol celého kurzu se dozvíte, jak vytvářet vlastní rytmy. Jak postupem času zjistíte, těch je nepřeberné množství a s trochou zkušeností jich lze naplno využít při tvorbě muziky. Na konci tedy zjistíte několik základních způsobů, kterými je můžete vytvořit. Na ty další už v budoucnu přijdete sami.