Kurz zdobení dortů

Kurz zdobení dortů

Co říkají účastníci kurzu „Kurz zdobení dortů“?

„Dobrý den! To, že jsem na netu našla Váš názorný a skvěle srozumitelný kurz potahování dortu, mě opravdu potěšilo.” „Dobrý den, peču pro své děti dort každý rok, ale až podle vašeho videa se mi podařil udělat krásně nazdobený dort. Moc děkuji.”

Na internetu naleznete řadu návodů na zdobení dortů, ale žádný z nich není tak srozumitelný a názorně vysvětlený!

Všechny lekce jsou skvěle provedené. Ocenilo to i 147 ze 147 účastníků, kteří kurz zdobení dortů ohodnotili pěti hvězdičkami!

Kurz zdobení dortů Vás nechá nakouknout pod pokličku cukrářského světa. Ten je stejně krásný jako kresba obrazů nebo šperkařství. Můžete v něm vytvářet na pohled nádherné výrobky, které stejně dobře chutnají. Fantazii se zde meze nekladou.

Pokud chcete být jeho součástí, kurz zdobení dortů je jedinečnou příležitostí. Provázet Vás v něm bude zkušená cukrářka Zdeňka Michnová. Svému koníčku se věnuje už spoustu let a chce učit i ostatní lidi. Proto složila zkoušky a získala certifikát od prestižní anglické firmy PME, aby své zkušenosti mohla předávat dál.

Kurz zdobení dortů
Kurz zdobení dortů
Kurz zdobení dortů
Kurz zdobení dortů

Na začátku si vysvětlíte absolutní základy. Řeknete si, jak natáhnout povrch bez jediné dírky a nerovnosti. Poté si tyto teoretické znalosti vyzkoušíte v praktickém cvičení, kde budete potahovat korpus máslovým krémem.

Abyste nezůstali jen u původní barvy, zjistíte, jak polevu nebo potah obarvit. Díky tomu vznikne řada zajímavých odstínů, které pak můžete sladit s dalšími doplňky. Ty se naučíte vyrábět záhy a hned je také využijete při ozdobě.

V následujících lekcích zjistíte, jak vytvořit doslova umělecká díla z několika ingrediencí!

Jednou z nich budou i růžičky, které se velice často objevují na svatebních dortech, ale můžete jimi přikrášlit i jiná díla. Během Vašich prací využijete i mašle. Pokud si je vymodelujete doma a věnujete jim patřičnou péči, nerozeznáte je od těch z obchodu.

Tvořte umělecká díla v kuchyni! Stačí jen kliknout.

Ptáte se, co je to PME?

Kurz zdobení dortůJde o prestižní certifikát, za kterým stojí spoustu úsilí. Abyste jej získali, musíte absolvovat intenzivní kurz nahuštěný do čtrnácti dní, přičemž v tom posledním skládáte zkoušky. Jeho cena se pohybuje kolem 1300 britských liber (zhruba 38 tisíc korun).

Recenze účastníků:

Kurz zdobení dortů
Kurz zdobení dortů
Kurz zdobení dortů
Kurz zdobení dortů

Vstupte do kurzu “Kurz zdobení dortů”

Kurz zdobení dortů Vás naučí i další metody. V jednom z videí se dozvíte například o tzv. volánkovém způsobu nebo potahování čtvercového korpusu. Svoje dílo ozdobíte veselými perličkami, puntíky a nakonec si ze zbytků vytvoříte lízátka.