Angličtina pro děti on line

Angličtina pro děti on line

Co říkají účastníci kurzu „Angličtina pro děti on line“?

„Dobrý den, velice mě zaujal váš kurz. I moje malé děti se na něj dívaly a vydržely u toho a to už je co říct.” „Milá Pavlíno, kéž by bylo víc takových učitelů jazyků!”

Angličtina je krásný jazyk. Pronikněte do jeho tajů s tímto kurzem, jenž Vám a Vašim dětem ukáže její základy.

Naučte se cizí jazyk snadno a rychle. 12 ze 12 lidí hodnotí kurz „Angličtina pro děti on line” kladně!

Angličtina pro děti se dá učit i on line. Je to skvělý způsob, jak svým potomkům “vtlouct do hlavy” základy tohoto krásného jazyka ještě před nástupem do školy a dát jim lepší výchozí pozici oproti ostatním. Stačí se jen přidat do kurzu.

Tím Vás bude provázet psycholožka a učitelka v jedné osobě Pavlina Dostálová. Svoje znalosti získala dlouholetým pobytem ve Spojených státech, kde se věnovala i své profesi. Pracovala totiž s dětmi školního i předškolního věku. Nabyla tedy dostatek zkušeností, aby mohla pomocí účinných metod vytvořit několik poučných a zajímavých lekcí.

Angličtina pro děti on line
Angličtina pro děti on line
Angličtina pro děti on line
Angličtina pro děti on line

Angličtina pro děti on line Vám ukáže, že i jazyk může být vyučován zábavnou formou. Po vzoru Komenského bude výuka probíhat doslova hrou, takže se u ní bude každý bavit. Naučíte se pojmenovat zvířata, která žijí na farmě a nezapomenete ani na poznávání barev.

V životě jsou důležitá i čísla. Můžete se tedy těšit na počítání v cizím jazyce a poznávání číslovek. K tomu si přidáte i slovíčka různých druhů ovoce, s nimiž se ve škole ani v zahraničí rozhodně neztratíte.

Naučit se anglicky zvládne každý. Zvlášť s tímto kurzem, který je vedený zábavnou formou.

Do svých hlav pak dostanete i pojmenování jednotlivých částí lidského těla. Blíže se podíváte i na běžné dopravní prostředky nebo názvy ročních období. Znalosti nabyté v první lekci pak obohatíte ještě zvířátky ze zoologické zahrady.

Naučte své děti základy angličtiny. Zábavně a rychle!

Ptáte se, proč se učit anglicky?

Angličtina pro děti on lineSvět je v dnešní době propojený a český trh je velice malý. V zahraničí najdete více příležitostí, krásné historické památky a nové přátele, s nimiž budete muset komunikovat. Proč tedy nezvolit angličtinu, kterou mluví celá planeta?

Recenze účastníků:

Angličtina pro děti on line
Angličtina pro děti on line
Angličtina pro děti on line
Angličtina pro děti on line

Vstupte do kurzu “Angličtina pro děti on line”

Angličtina pro děti on line Vaše ratolesti postrčí správnou cestou. Krom výše zmíněného dostanete k dispozici zdarma listy s cvičeními. Dozvíte se také, jak si snadno zapamatovat slovíčka a hlavně jak si výuku užít!